شعار ما

راه حل های خلاق برای تغییری اثر بخش

درباره ما

نیلارود

در شرکت نیلارود ، ما به ایجاد و اعمال خدمات منابع انسانی سفارشی می پردازیم که شما را از حفظ و توسعه استعدادهای درست از طریق روش های نوآورانه و اثبات شده مطمئن می سازند.

شرکت ما ارائه دهنده ی طیف گسترده ای از راه حل های منابع انسانی، ابزار و روش های کلیدی برای حمایت از شرکت های محلی و چند ملیتی است که قصد انجام کسب و کار با ایران را دارند.

دریابید که چگونه نیلارود می تواند به شما در اتخاذ استراتژی های مردمی صحیح و در نهایت به سازمان شما در رسیدن به اهداف استراتژیک کمک نماید.

نیلارود درباره ما

چشم انداز

از آن جا که مفاهیم مدرن رهبری در ایران کاملا نادیده گرفته می شوند، تصمیم ما آن است که از طریق منحصر به فردسازی سرویس های توسعه حرفه ای رهبری، به هدف خود برسیم. در این طراحی، واقعیت های بازار ایران و همچنین جدیدترین مفاهیم و دانش های رهبری در نظر گرفته شده اند.

ماموریت

ماموریت ما توسعه و کمک به توسعه حرفه ای آن دسته از مدیران شاغل در فضای شغلی ایران است که از آگاهی عاطفی بیشتری برخوردارند.

متخصصان ما

نیلارود افتخار همراهی تیمی متنوع و متعادل از متخصصان مشاور دارای سابقه ی کسب و کار ایرانی و بین المللی را داراست. با داشتن تجربه گسترده و سطح بالایی از دانش کسب و کار و تخصص، بینش تیم در مورد جهان سرمایه گذاری، استراتژی، صنعت و منابع انسانی مستحکم و خلاق است. کمک به موفقیت مشتریان هدف ما است.

امیر علی نوربخش

مدیرعامل / رئیس هیئت مدیره

مونا دریا افزون

مشاور و مدرس ارشد

مهدی طالبی

مدیر مالی

حمید بهشتی

مدرس و پژوهشگر ارشد

مرضیه ایزدی

مدیر داخلی و امور مشتریان

بهزاد ولی نژاد

مترجم و پژوهشگر